• 4.jpg
  • 1.jpg
  • 5.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg
...
PŘIHLAŠ SE

Představení

Srdečně Vás vítáme na stránkách ostravské seznamky Fajne rande.

Z vlastní zkušenosti víme, že dnešní uspěchaná doba nabízí jen málo příležitostí, jak se kvalitně seznámit. Ne každého naplňuje princip internetových seznamek plný pochybných profilů a skrytých identit. Možná je na čase přesunout se z tohoto virtuálního světa blíže realitě…

S Fajne rande máte možnost vyzkoušet bezpečnou a zároveň velmi efektivní formu seznámení, kterou SPEED DATING - RYCHLÉ RANDE na živo bez pochyby je. Během jedné hodiny zábavnou formou postupně poznáte 8-14 protějšků, k posouzení sympatií Vám postačí u každého protějšku 5 minut. Po vzájemné shodě už Vám nic nebrání sjednat si další schůzku... A ještě něco, pokud nepotkáte za celý večer nikoho, kdo by Vás zaujal, nabízíme vám velkorysé řešení: můžete si seznamovací večer s Fajne rande jednoduše zopakovat a to bez poplatku.

S Fajne rande budete mít možnost poohlédnout se po svém protějšku i v jiných společenských situacích, které zažijete v příjemném prostředí vinárny při degustaci vín či při bowlingu. Pro sportovně založené pak chystáme seznamovací akce sportovního charakteru.

Je jen na Vás, jaké formě seznámení dáte přednost.

Mnoho štěstí při navazování kontaktů Vám přeje Mgr. Alena Pustinová

Mgr. Alena Pustinová

Kontakt

Email: Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Telefon: +420/774 412 411 (PO-PA 16:00 - 20:00)
Mobil: IČ: 87747782
Informace: Číslo účtu (mBank): 670100-2209308638/6210
Novinky

  • FAJNE RANDE NA DOVOLENÉ
    ...opět na viděnou až v září. Držíme palce při seznamování v létě:-)
  • Proč na speed dating s Fajne rande?
    Nejlevnější speed dating s mnoha výhodami pro Vás: ZÁRUKA SPOKOJENOSTI - pokud Vás při speed datingu nikdo nezaujal, nabízíme Vám další jeden večer navíc ZDARMA! Takže nemáte co ztratit…, uvítací drink ZDARMA je samozřejmostí, LOSOVÁNÍ v den konání akce o láhev sektu a dárkový poukaz v hodnotě 220 Kč, a konečně zapojení do CHARITY. Sečteno a podtrženo, čeká na Vás příjemně strávený večer:-) 

Staňte se fanouškem