• 4.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg
...
PŘIHLAŠ SE

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Předmětem níže uvedených smluvních podmínek je specifikace služeb poskytovaných organizátorem seznamovací agentury „Fajne rande“ Mgr. Alenou Pustinovou IČO 87747782 (dále jen organizátor).

Předmětem obchodních podmínek je dále vymezení smluvního vztahu mezi organizátorem akce a účastníky akcí pořádaných seznamovací agenturou „Fajne rande“ (dále jen účastníci).

REGISTRACE

Podmínkou k registraci účastníka na seznamovací akci v nabídce „Fajne rande“ je dovršení věku 18-ti let a zároveň způsobilost k právním úkonům.

Účastník zaručuje pravdivost všech osobních údajů uvedených v registračním formuláři.

Za pravdivost informací, které uvedl účastník v registračním formuláři organizátoři seznamovací agentury „Fajne rande“ nenesou zodpovědnost.

Podmínkou k registraci na akci pořádanou „Fajne rande“ je vedle plnoletosti účastníka, způsobilosti k právním úkonům a pravdivé registraci také úhrada účastnického poplatku.

ORGANIZÁTOR

Organizátor se zavazuje, že s osobními údaji bude nakládat výhradně v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Organizátoři si vyhrazují právo odmítnout účast jakékoliv osoby na akci a to i bez udání důvodu.

Organizátoři nenesou zodpovědnost za jednání účastníků seznamovacích akcí pořádaných seznamovací agenturou „Fajne rande“.

Organizátoři neručí za odcizení věcí účastníků v průběhu konání seznamovací akce.

Organizátor nemůže garantovat, že účastník najde během seznamovací akce vhodného partnera.

ÚČASTNÍK

Účastník seznamovací akce pořádané seznamovací agenturou „Fajne rande“ se účastní na vlastní riziko.

Účastník, v případě, že způsobí škodu na majetku, je povinen uhradit tuto škodu vzniklou v průběhu konání akce v objektu konání akce organizátorům.

 

PODMÍNKY PRO ZRUŠENÍ REGISTRACE ZE STRANY ÚČASTNÍKA

Účastník má právo zrušit účast na seznamovací akci prostřednictvím emailu zaslaného na email seznamovací agentury „Fajne rande“ :  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

V případě, že účastník zruší svou registraci minimálně 7 dní před konáním akce, platba bude účastníkovi vrácena v plné výši, popřípadě je možná domluva na náhradním termínu.

Pokud se rozhodne účastník pro zrušení registrace později, než je 7 dní před akcí a zároveň dříve než 2 dny před akcí, nemá účastník nárok na vrácení poplatku, ale dohoda o náhradním termínu je stále možná. Tento nárok na náhradní termín může účastník uplatnit nejpozději do třech měsíců po oznámení zrušení původní registrace.

Zruší-li účastník registraci na seznamovací akci později než 2 dny před akcí nebo se na akci nedostaví vůbec, pak poplatek propadá bez možnosti náhradního termínu.

PODMÍNKY PRO ZRUŠENÍ REGISTRACE ZE STRANY ORGANIZÁTORA

V případě nedostatečného počtu účastníků nebo jiných organizačních důvodů bude seznamovací akce organizátory zrušena. Organizátoři seznamovacích akcí budou přihlášené účastníky včas informovat o zrušení akce prostřednictvím emailu popřípadě telefonicky. Po dohodě se zákazníkem peníze vrátí v plné výši či nabídnou jiný termín.

PLATBA

Po registraci organizátoři obratem zašlou účastníkovi potvrzující email společně s platebními informacemi (číslo účtu, částka, variabilní symbol, datum splatnosti).

Platba bude provedena účastníkem příkazem k úhradě do 3 dnů po registraci a zároveň nejpozději do 5 dní před začátkem akce. V opačném případě bude místo uvolněno pro dalšího účastníka.

Po připsání částky na účet seznamovací agentury „Fajne rande“ zašlou organizátoři účastníkovi  pozvánku na akci s upřesňujícími informacemi.

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Pokud účastníka na speed datingu nikdo nezaujme, tj. nebude si ani v jednom případě přát poskytnout kontakt, pak má, po dohodě s organizátorem, nárok na jeden peed dating navíc zdarma. Záruka spokojenosti neplatí opakovaně. Jeden registrovaný účastník může využít záruku spokojenosti na speed dating pouze jednou a nejdpozději od třech měsíců po konání prvního speed datingu.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Momentem uhrazení platby účastníkem vzniká smluvní vztah mezi organizátory seznamovací agentury „Fajne rande“ a účastníkem. Ze smluvního vztahu vyplývá pro účastníka právo účastnit se seznamovací akce v termínu potvrzeném organizátorem.

Výše uvedený smluvní vztah mezi organizátorem a účastníkem se řídí příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku (zákon 513/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů).

Novinky

  • FAJNE RANDE NA DOVOLENÉ
    ...opět na viděnou až v září. Držíme palce při seznamování v létě:-)
  • Proč na speed dating s Fajne rande?
    Nejlevnější speed dating s mnoha výhodami pro Vás: ZÁRUKA SPOKOJENOSTI - pokud Vás při speed datingu nikdo nezaujal, nabízíme Vám další jeden večer navíc ZDARMA! Takže nemáte co ztratit…, uvítací drink ZDARMA je samozřejmostí, LOSOVÁNÍ v den konání akce o láhev sektu a dárkový poukaz v hodnotě 220 Kč, a konečně zapojení do CHARITY. Sečteno a podtrženo, čeká na Vás příjemně strávený večer:-) 

Staňte se fanouškem