• 4.jpg
 • 5.jpg
 • 3.jpg
 • 1.jpg
 • 2.jpg
...
PŘIHLAŠ SE

FAQ - otázky a odpovědi

Co to je Speed Dating?

Jedná se o efektivní způsob seznamování založený na prvním dojmu. Během jednoho večera postupně poznáte zábavnou formou cca 10 protějšků.

Jak to probíhá?

V prvé řadě je tady průvodce večerem, který se spolehlivě postará o Vaši zábavu a pohodlí, rozptýlí případný ostych a naladí Vás na tu správnou notu :-)

 • V určený čas se v kavárně, která bude reservována jen pro Vás, sejde stejný počet nezadaných mužů a žen.
 • Dámy se usadí k příslušnému stolečku s číslem.
 • Průvodce večerem vysvětlí průběh celé akce, rozdá formuláře a nabídne uvítací drink.
 • Pánové si přisednou a po uplynutí 5 minut postupně přecházejí od jednoho stolečku ke druhému.
 • Po uplynutí doby vyhrazené k seznámení se ozve zvukové znamení.
 • Identifikuje se na základě přiděleného čísla a křestního jména účastníka/účastnice.
 • Po celou dobu si oba z dvojice značí do formuláře, zda si přejí poskytnout tomu druhému kontakt.
 • Po skončení seznamovacího večírku následuje volná zábava.
 • Pořadatel zašle prostřednictvím emailu do 24 hodin kontakty nejen v případě shody - pokud došlo na vzájemné sympatie, ale i kontakty účastníků, kteří projevili o dotyčného/dotyčnou zájem. Naopak, nikdy se neposílají kontakty ostatním, pokud k tomu účastník nedal souhlas.

  

Jak se přihlásit na akci?

Potvrzení registrace a potvrzení objednávky

Po kliknutí na „přihlásit se“ na akci se zaregistrujete. 1.Potvrdíte, zda jste muž či žena. 2. Pro registraci vyplníte údaje jako jméno, příjmení, telefonní kontakt, email, město a věk (vše výhradně pro organizační účely seznamky).  Potvrdíte registraci. 3. Nezapomeňte ještě potvrdit Vaši objednávku! Až uvidíte "fajfku", úspěšně jste dokončili registraci na akci:-)

Platba

Po potvrzení objednávky Vám obratem zašleme na email potvrzující email společně s platebními informacemi (číslo účtu, variabilní symbol=číslo objednávky, částka). Po připsání částky na náš účet Vám s potěšením zašleme pozvánku na akci s upřesňujícími informacemi.

Za jakých podmínek můžu zrušit reservaci?

Minimálně 7 dní před akcí máte možnost zrušit emailem Vaši účast na seznamovacím večeru a platba Vám bude v tomto případě vrácena v plné výši. Pokud dojde ke zrušení akce později než 7 dní a zároveň dříve než 2 dny před konáním seznamovací akce, pak se můžeme domluvit na náhradním termínu. (viz. obchodní podmínky)

Co  máte navíc v porovnání s konkurencí?

Pro naše zákazníky máme připravenu řadu VÝHOD, tak aby Vaše spokojenost byla maximální:

 • ZÁRUKA SPOKOJENOSTI - pokud Vás při speed datingu niko nezaujal, nabízíme Vám další jeden večer navíc ZDARMA! Takže nemáte co ztratit…
 • Uvítací drink ZDARMA je samozřejmostí
 • V rámci každého seznamovacího večera vylosujeme výherce, který od Fajne rande obdrží láhev šampusu a dárkový poukaz
 • Fajne rande věří, že DOBROČINNOST má smysl a proto posíláme z každé Vaší platby 1Kč na dobročinné účely
 • Pokud si budete přát, zašleme Vám newsletter – informace o nových akcích, tak, aby Vám nic neuniklo

Je možno přihlásit se den před akcí?

Ano, v případě, že budou volná místa, můžete se po dohodě s námi přihlásit na akci den předem a zaplatit v hotovosti na místě konání speed datingu.

Pro koho je speed dating - Rychlé rande určen?

Všem dospělým svobodným lidem, kteří se chtějí seriózně seznámit, rádi poznávají nové nezadané lidi a zároveň se chtějí příjemně pobavit. Všem těm, kteří nemají času nazbyt a chtějí v krátké době poznat více protějšků.

Jak dlouho trvá seznamovací večer?

Seznamovací večer pořádaný Fajne rande Vám zabere cca 1,5 hodiny.

Co když nezapadám ani do jedné z věkových kategorií?

Pro seznámení nabízíme věkové kategorie od 20 až 50 let. Vyberte si věkovou kategorii podle toho, s jak starým protějškem se chcete seznámit. Vámi vybraná věková kategorie nemusí striktně odpovídat Vašemu věku. Pokud nezapadáte do uvedené škály, pak doporučujeme vybrat nejbližší vhodnou kategorii. Dáváme šanci k seznámení všem od 18-ti let věku. Napište nám a v případě zájmu věkové kategorie rozšíříme.

Proč je nutná platba předem?

Odpověď je nasnadě. Platba předem je nezbytná z hlediska organizačního zajištění akce, jen tak je možno dosáhnout optimálního naplnění seznamovacího večera.

Nehrozí zneužití mých osobních údajů?

Můžeme Vás ujistit, že Fajne rande postupuje výhradně dle zákona na ochranu osobních údajů. Můžeme Vám zaručit, že Vaše údaje nebudou poskytnuty k jiným než seznamovacím účelům v rámci speed datingu či jiné seznamovací akce, na kterou jste se přihlásil/a.

Skutečně stačí 5 minut na seznámení?

Principem speed datingu je poznat, kdo je Vám sympatický. Podle psychologů Vám na to stačí dokonce 15 sekund. Pokud jsou sympatie vzájemné, nic Vám nebrání si sjednat další schůzku a poznat se tak lépe.

Jací lidé se účastní Speed Datingu?

Na našem speed datingu narazíte na lidi ve věku 20 až 50, lidi nezadané, kteří se chtějí seznámit, nemají však dostatek příležitostí k seznámení. Účastníci speed datingu jsou často časově zaneprázdněni, představa, že by oslovili protějšek na ulici je jim cizí a nebo jednoduše neměli dost štěstí.

Co si mám vzít na sebe?

Oblékněte si oděv, který běžně nosíte – to Vás nejlépe vystihuje. Pokud jste sportovní typ, klidně něco sportovního a pohodlného, chcete-li upoutat, pak budou vhodnou volbou šaty. Muži to mají v tomto rozhodování vždy snazší, nic nezkazí kalhoty a vyžehlená košile :-)

Novinky

 • FAJNE RANDE NA DOVOLENÉ
  ...opět na viděnou až v září. Držíme palce při seznamování v létě:-)
 • Proč na speed dating s Fajne rande?
  Nejlevnější speed dating s mnoha výhodami pro Vás: ZÁRUKA SPOKOJENOSTI - pokud Vás při speed datingu nikdo nezaujal, nabízíme Vám další jeden večer navíc ZDARMA! Takže nemáte co ztratit…, uvítací drink ZDARMA je samozřejmostí, LOSOVÁNÍ v den konání akce o láhev sektu a dárkový poukaz v hodnotě 220 Kč, a konečně zapojení do CHARITY. Sečteno a podtrženo, čeká na Vás příjemně strávený večer:-) 

Staňte se fanouškem